Şirketler, basvuru@ofistenmutfaga.com e-mail adresinden başvuru formunu talep edebilirler. Başvuru formunu eksiksiz doldurup aynı adrese gönderdikten sonra ön kayıtları alınır. Yarışma Şubat 2020 döneminde gerçekleşecektir.

Ön kayıtları alınan şirketlere, yarışma sözleşmesi gönderilir. Katılımcı şirketin yetkilileri tarafından imzalanan sözleşmenin organizasyon komitesine iletilmesi ile kesin başvuruları kabul edilmiş olur.

Şirketler yarışma başlangıcından itibaren fikstür usulü yarışırlar ve finale kalan 5 finalist şirket içinden yarışmanın 1.si seçilir. Yarışmaya olan ilgiden dolayı yarışma, başvuru tarihi sırasına göre kabul edilecek 20 şirket ile sınırlıdır.

Yarışma hakkındaki sorulara “Sıkça Sorulan Sorular” sayfasından yanıt bulabilirsiniz. Sorularınıza yanıt bulamadığınız konularda basvuru@ofistenmutfaga.com ile yazışabilirsiniz.

Gönder butonuna tıklayarak, kişisel verilerinizi KVKK düzenlemesine uygun olarak Ofisten Sahneye (HY Tanıtım) kapsamında kullanılması için kabul etmiş olursunuz.