Şirketlerin bordrolu çalışanları yarışmaya katılabilir. Başvurular sadece şirketlerin ilgili birimleri üzerinden yapılır bireysel başvuru kabul edilmez.

Şirketler ekipleri adına  katılım ücretini ( 42.500TL + kdv/ ekip olarak ) verilecek banka hesabına yatırmaları, başvuru formlarını da basvuru@ofistenmutfaga.com adresine göndermeleri gerekmektedir. Tüm kullanılan malzemeler, (önlük, kep, bıçak, mutfak ekipmanları ve sarf malzemeleri ) eğitim, gala/ödül gecesi daveti katılımı gibi extralar için hiç bir ücret ödenmeyecektir.  

Yarışmacı ekipler verilen süreler çerçevesinde 3 çeşit (Başlangıç – Ana yemek – Tatlı) yapacaklardır.

Ekibiniz 4 kişiden oluşmalıdır.

Evet. Bu bir şirketler arası yemek yarışması olduğu için. Ekip üyelerinin tamamı şirket çalışanı olmak durumundadır.

Evet katılabiliyor. Şirket, her ekibi için birbirinden bağımsız ayrı şirket gibi başvuru yapıyor,  ekiplerin puanlamaları da ayrı ayrı değerlendirmeye alınıyor.Bu yüzden şirket adına katılacak ekiplerde başta şirket adı olmak üzere Örn. Şirketadı 1, Şirketadı 2 gibi ayrım yapması gerekiyor.

Başvuru için öncelikle basvuru@ofistenmutfaga.com adresinden katılım formu talep etmeniz gerekiyor. Başvuru formu ve katılım ücreti ödemesi sonrası yarışmaya katılım sağlamış oluyorsunuz.

Evet tüm kullanılan malzemeler, (önlük, kep, bıçak, mutfak ekipmanları ve sarf malzemeleri ) eğitim, gala/ödül gecesi daveti katılımı gibi extralar tarafımızdan karşılanacaktır..

Yarışma süresi 120 dakikadır.

Yarışma günü yarışma saati öncesi sizlere Workshop Atölyesi ’ nde yarışma şartları hakkında bilgilendirme ve pratik mutfak eğitimi verilecektir.

Menü yarışma esnasında ekiplerin önünde bulunan kutulardan çıkan sürpriz malzemelerle yapılacak.

Başvuru formunda yazılı ekip elemanlarının isimleri, yarışma tarihinden önce yazılı bildirimle değiştirilebilinir.

Tanınmış şeflerden oluşan Jürilerin değerlendirmesini ekip çalışması, menü uygulama, gıda güvenliği ve hijyen, zaman yönetimi, yaratıcılık, sunum, başlangıç, ana yemek ve tatlıya göre yapıyor.